Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    24.04.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO19.273.575159.476941
    Listing13.212.914109.328907
    Prime akcije10.090.88683.496889
    Prime obveznice515.2794.2642
    Standard akcije2.606.74921.56916
    Open market6.060.66150.14834
    MTP14.882.855123.14675
    UKUPNO34.156.430282.6231.016
    Cena % Promet
    MOIN15.50010,75465.000
    TIGR862,388.600
    AERO1.2141,855.030.007
    Cena % Promet
    KOPB1.151-17,494.468.451
    INNK302-16,114.832
    DNOS765-8,9363.531
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost719,94
    Promena-2,65
    % -0,37%
    24.04.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD120,8553
    USD/RSD111,8202
    Izvor NBS, 24.04.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 24.04.2015.
    796.010.862.067 RSD
    6.586.478.723 EUR
    Vesti sa Berze
    14.04.2015.
    Privremena suspenzija aktivnosti Dunav Stockbroker a.d. Beograd kao market mejkera na akcijama - Tigar a.d. , Pirot
    08.04.2015.
    Izmena i dopuna Pravilnika o tarifi Berze
    07.04.2015.
    Sazivanje Skupštine Beogradske berze a.d. Beograd
    Poslednje vesti
    24.04.2015.
    Ažurirani informatori - 24.04.2015
    24.04.2015.
    Odluka o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Beoplan a.d. , Beograd - BEOP
    24.04.2015.
    Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija od nesaglasnih akcionara - Sojaprotein a.d. , Bečej
    24.04.2015.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Bioprotein a.d. , Beograd
    24.04.2015.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Bioprotein a.d. , Beograd