Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    26.08.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO151.703.1791.288.736550
    Listing147.460.7851.252.696509
    Prime akcije17.145.465145.653498
    Prime obveznice115.374.508980.1203
    Standard akcije14.940.812126.9248
    Open market4.242.39436.04041
    MTP922.8307.84019
    UKUPNO152.626.0091.296.576569
    Cena % Promet
    VITL87610,1951.700
    GLOS689,682.040
    ALFA15.5006,791.550.000
    Cena % Promet
    TGAS6.181-4,91834.480
    MTLC2.187-1,2613.390.812
    NIIS901-0,113.432.809
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost635,10
    Promena5,40
    % 0,86%
    27.08.2014. 12:46:35Detaljnije
    EUR/RSD117,6874
    USD/RSD89,3942
    Izvor NBS, 27.08.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 26.08.2014.
    768.989.870.373 RSD
    6.532.657.946 EUR
    Vesti sa Berze
    01.08.2014.
    BELEXsentiment za avgust 2014. godine
    08.07.2014.
    U vezi sa Zahtevom člana Berze INTERCAPITAL SECURITIES a.d. Beograd – Ugovor o market mejkingu zaključen na hartiji Tigar a.d. Pirot, prestaje da važi zaključno sa 30.07.2014. godine.
    01.07.2014.
    BELEXsentiment za jul 2014. godine
    Poslednje vesti
    27.08.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Unior Components a.d. , Kragujevac
    26.08.2014.
    Ažurirani informatori - 26.08.2014
    26.08.2014.
    Odluka o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - 7. juli Čačak a.d. , Čačak - SJCA
    26.08.2014.
    Polugodišnji izveštaj za 2014. godinu - Ravnica a.d. , Bajmok
    26.08.2014.
    Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Povećanje - Jugometal a.d. , Beograd