Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    30.01.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO39.856.457322.594537
    Listing5.989.38648.477509
    Prime akcije5.953.99448.191506
    Prime obveznice6.168501
    Standard akcije29.2242372
    Open market33.867.071274.11728
    MTP442.9683.5859
    UKUPNO40.299.425326.179546
    Cena % Promet
    SJPT6455,5696.725
    AIKB1.6251,5616.250.000
    ENHL9170,77161.144
    Cena % Promet
    LSTA479-20,0321.555
    PRGS17-5,5625.500
    IMLK5.751-4,133.853.241
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost664,27
    Promena-2,51
    % -0,38%
    30.01.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD123,5499
    USD/RSD108,9121
    Izvor NBS, 30.01.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 30.01.2015.
    801.746.040.168 RSD
    6.489.248.799 EUR
    Vesti sa Berze
    05.01.2015.
    BELEXsentiment za januar 2015. godine
    15.12.2014.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    02.12.2014.
    Berzanski kalendar za 2015. godinu
    Poslednje vesti
    30.01.2015.
    Ažurirani informatori - 30.01.2015
    30.01.2015.
    Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Voćar a.d. , Svilajnac
    30.01.2015.
    Konsolidovani godišnji izveštaj za 2013. - Fabrika reznog alata a.d. , Čačak
    30.01.2015.
    Godišnji izveštaj za 2013. - Fabrika reznog alata a.d. , Čačak
    30.01.2015.
    Izveštaj o preuzimanju akcija - Proel a.d. , Požarevac