Dnevni izveštaj

    23.07.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO63.745.380546.0781.486
    Listing58.418.328500.4441.452
    Prime akcije12.226.301104.7371.443
    Prime obveznice45.721.627391.6775
    Standard akcije470.4004.0304
    Open market5.327.05245.63434
    MTP865.5147.41436
    UKUPNO64.610.894553.4921.522
    Cena % Promet
    VZAS3456,81147.621
    FITO2.7905,2850.220
    DJMN31.4004,6762.800
    Cena % Promet
    INSJ8.101-5,0640.505
    EPEN6.800-3,11224.400
    GMON2.305-1,91115.250
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost590,26
    Promena1,97
    % 0,33%
    23.07.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD116,7331
    USD/RSD86,6937
    Izvor NBS, 23.07.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 23.07.2014.
    754.601.812.933 RSD
    6.464.334.563 EUR
    Vesti sa Berze
    08.07.2014.
    U vezi sa Zahtevom člana Berze INTERCAPITAL SECURITIES a.d. Beograd – Ugovor o market mejkingu zaključen na hartiji Tigar a.d. Pirot, prestaje da važi zaključno sa 30.07.2014. godine.
    01.07.2014.
    BELEXsentiment za jul 2014. godine
    13.06.2014.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    Poslednje vesti
    23.07.2014.
    Ažurirani informatori - 23.07.2014
    23.07.2014.
    Korigovani konsolidovani godišnji izveštaj za 2013. - Valjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno
    23.07.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Erste bank a.d. , Novi Sad
    23.07.2014.
    Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Veterinarski centar a.d., Kraljevo
    23.07.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Krušik precizni liv a.d. , Mionica