Dnevni izveštaj

    24.10.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO18.903.906158.181965
    Listing9.156.59076.619912
    Prime akcije6.310.65852.805900
    Prime obveznice1.157.1879.6836
    Standard akcije1.688.74514.1316
    Open market9.747.31681.56253
    MTP4.988.87041.74537
    UKUPNO23.892.776199.9261.002
    Cena % Promet
    VZAS5203,17125.230
    ALFA17.5002,94420.000
    KMBNPB1.0191,90855.742
    Cena % Promet
    DINNPB2.057-10,10102.850
    VITL830-7,78137.720
    DNOS950-5,008.550
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost701,18
    Promena0,91
    % 0,13%
    24.10.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD119,5079
    USD/RSD94,4279
    Izvor NBS, 24.10.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 24.10.2014.
    788.075.318.050 RSD
    6.594.336.592 EUR
    Vesti sa Berze
    20.10.2014.
    Izmene i dopune Pravilnika o disciplinskom postupku i disciplinskoj odgovornosti članova Berze i ovlašćenih brokera
    01.10.2014.
    BELEXsentiment za oktobar 2014. godine
    01.10.2014.
    Ukidanje SMS servisa
    Poslednje vesti
    24.10.2014.
    Izveštaj o preuzimanju akcija - Dunavprevoz a.d. , Bačka Palanka
    24.10.2014.
    Predlog odluke o izmenama i dopunama Statuta - Aerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd - AERO
    24.10.2014.
    Rešenje o prestanku statusa člana Berze - Sab Monet a.d. , Beograd
    24.10.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Prvi Partizan Alfaplast a.d. , Užice
    24.10.2014.
    Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Bones Nacional a.d. , Beograd - BNSN