Dnevni izveštaj

    06.07.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO27.877.897231.858439
    Listing13.788.174114.675413
    Prime akcije4.280.53835.601399
    Prime obveznice69.3265771
    Standard akcije9.438.31078.49813
    Open market14.089.723117.18326
    MTP257.3662.14010
    UKUPNO28.135.263233.999449
    Bez blok transakcija
    Cena % Promet
    DINNPB2.50013,53120.050
    TIGR8810,001.547.720
    AIKBPB1.0005,26563.000
    Cena % Promet
    TETO2.501-16,63127.551
    ALFA26.001-1,887.072.310
    JESV5.300-1,85106.000
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost636,43
    Promena-1,15
    % -0,18%
    06.07.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD120,2368
    USD/RSD108,9891
    Izvor NBS, 06.07.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 03.07.2015.
    718.343.938.218 RSD
    5.975.264.751 EUR
    Vesti sa Berze
    26.06.2015.
    Uputstvo o postupku i načinu dostavljanja dokumentacije Beogradskoj berzi
    15.06.2015.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    01.06.2015.
    BELEXsentiment za jun 2015. godine
    Poslednje vesti
    06.07.2015.
    Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - AIK banka a.d. , Niš
    06.07.2015.
    Odluka o usvajanju izveštaja revizora - Excelsior a.d. , Beograd
    06.07.2015.
    Odluka o raspodeli dobiti - Excelsior a.d. , Beograd
    06.07.2015.
    Odluka o usvajanju godišnjeg finansijskog izveštaja - Excelsior a.d. , Beograd
    06.07.2015.
    Statut - Valjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno