Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    24.06.2016. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO14.991.583121.108150
    Listing9.848.09079.557125
    Prime akcije5.501.34844.442108
    Prime obveznice2.102.85916.9881
    Standard akcije2.243.88318.12716
    Open market5.143.49341.55125
    MTP299.8612.4227
    UKUPNO15.291.444123.530157
    Cena % Promet
    BMBI49.9905,8999.980
    JESV4.0441,10525.700
    JMBN4.0100,10120.300
    Cena % Promet
    EPEN15.500-10,27155.000
    ALFA32.000-8,57800.000
    NIIS614-3,461.657.109
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost608,03
    Promena-11,04
    % -1,78%
    24.06.2016. 14:01:00Detaljnije
    EUR/RSD123,7873
    USD/RSD112,9343
    Izvor NBS, 24.06.2016.
    Tržišna kapitalizacija - 24.06.2016.
    648.189.872.330 RSD
    5.236.319.657 EUR
    Vesti sa Berze
    15.06.2016.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    01.06.2016.
    BELEXsentiment za jun 2016. godine
    23.05.2016.
    Obveznice RS na Berzi
    Poslednje vesti
    24.06.2016.
    Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO16140
    24.06.2016.
    Odluka o izmenama i dopunama Statuta - Fasil a.d. , Arilje
    24.06.2016.
    Odluka o ustvajanju izveštaja revizora - Sacen a.d. , Novi Sad
    24.06.2016.
    Statut - prečišćen tekst - Fasil a.d. , Arilje
    24.06.2016.
    Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja - Sacen a.d. , Novi Sad