Dnevni izveštaj

    22.10.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO47.437.425397.370424
    Listing36.320.804304.249376
    Prime akcije34.810.753291.600369
    Prime obveznice1.279.05110.7145
    Standard akcije231.0001.9352
    Open market11.116.62193.12148
    MTP369.3003.09410
    UKUPNO47.806.725400.463434
    Cena % Promet
    TIGR1564,0048.315
    AGBC1.5002,8824.000
    AERO8550,591.798.976
    Cena % Promet
    RDJZ320-19,808.074.480
    BIPB88-4,35208.526
    CCNB14.400-4,32144.000
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost693,18
    Promena-4,75
    % -0,68%
    22.10.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD119,3892
    USD/RSD94,4610
    Izvor NBS, 23.10.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 22.10.2014.
    790.365.936.066 RSD
    6.620.666.820 EUR
    Vesti sa Berze
    20.10.2014.
    Izmene i dopune Pravilnika o disciplinskom postupku i disciplinskoj odgovornosti članova Berze i ovlašćenih brokera
    01.10.2014.
    BELEXsentiment za oktobar 2014. godine
    01.10.2014.
    Ukidanje SMS servisa
    Poslednje vesti
    22.10.2014.
    Ažurirani informatori - 22.10.2014
    22.10.2014.
    Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Povećanje - Minel export import a.d. , Beograd
    22.10.2014.
    Izveštaj o preuzimanju akcija - Angropromet Prehrana a.d. , Požarevac
    22.10.2014.
    Odluka o promeni raspona zone fluktuacije za naredno trgovanje akcijama izdavaoca - Alas - Rakovac a.d. , Ledinci - ALAS
    22.10.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Dimničar a.d. , Beograd