Dnevni izveštaj

    22.07.2016. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO102.124.931826.870238
    Listing92.828.224751.598217
    Prime akcije2.814.40322.787204
    Prime obveznice86.279.283698.5742
    Standard akcije3.734.53830.23711
    Open market9.296.70775.27221
    MTP2.755.84622.31325
    UKUPNO104.880.777849.183263
    Cena % Promet
    EPIN2.49129,20423.400
    CCNB5.70017,53171.000
    KOPB1.67011,3383.500
    Cena % Promet
    EPEN14.299-3,7728.598
    ALFA31.000-3,13930.000
    KMBN1.402-2,912.804.538
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost610,32
    Promena-2,41
    % -0,39%
    22.07.2016. 14:01:00Detaljnije
    EUR/RSD123,5078
    USD/RSD111,9440
    Izvor NBS, 22.07.2016.
    Tržišna kapitalizacija - 22.07.2016.
    619.369.832.932 RSD
    5.014.823.622 EUR
    Vesti sa Berze
    01.07.2016.
    BELEXsentiment za jul 2016. godine
    15.06.2016.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    01.06.2016.
    BELEXsentiment za jun 2016. godine
    Poslednje vesti
    22.07.2016.
    Ažurirani informatori - 22.07.2016
    22.07.2016.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Farmacoop a.d. , Novi Sad
    22.07.2016.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Radijator a.d. , Beograd
    22.07.2016.
    Statut - Tigar a.d. , Pirot
    22.07.2016.
    Godišnji konsolidovani izveštaj za 2015. godinu - Srpska fabrika stakla a.d. , Paraćin