Dnevni izveštaj

    19.09.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO107.326.968904.812683
    Listing102.831.643866.914637
    Prime akcije8.328.97370.217628
    Prime obveznice91.951.870775.1934
    Standard akcije2.550.80021.5045
    Open market4.495.32537.89746
    MTP15.856.112133.674148
    UKUPNO123.183.0801.038.486831
    Cena % Promet
    AIKBPB7507,1496.750
    AIKB1.7615,70982.747
    IMPL9755,4140.950
    Cena % Promet
    CCNB15.400-9,3677.000
    AERO736-1,741.473.857
    ENHL913-0,33845.988
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost644,19
    Promena7,47
    % 1,17%
    19.09.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD118,6180
    USD/RSD91,8238
    Izvor NBS, 19.09.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 19.09.2014.
    770.722.145.592 RSD
    6.497.514.252 EUR
    Vesti sa Berze
    18.09.2014.
    Odluka o dopuni Odluke o Informatoru o izdavaocu
    15.09.2014.
    Redovna revizija indeksa BELEX15
    01.09.2014.
    BELEXsentiment za septembar 2014. godine
    Poslednje vesti
    19.09.2014.
    Ažurirani informatori - 19.09.2014
    19.09.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - PKB Korporacija a.d. u restrukturiranju, Beograd
    19.09.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Autotransport u restrukturiranju a.d. , Kraljevo
    19.09.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - ZGOP a.d. , Novi Sad
    19.09.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Tržnica a.d. , Subotica