Dnevni izveštaj

    31.10.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO28.489.857239.232288
    Listing27.538.544231.244258
    Prime akcije3.432.30728.821248
    Prime obveznice392.4853.2964
    Standard akcije23.713.752199.1276
    Open market951.3137.98830
    MTP1.942.00016.30738
    UKUPNO30.431.857255.539326
    Cena % Promet
    GFOM2403,4520.160
    AIKB1.9002,6595.000
    KMBN2.5911,2923.634.617
    Cena % Promet
    TIGR90-10,8916.046
    GMON2.350-6,0056.400
    VZAS501-4,21122.670
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost702,21
    Promena2,23
    % 0,32%
    31.10.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD119,0888
    USD/RSD94,7631
    Izvor NBS, 31.10.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 31.10.2014.
    788.655.496.408 RSD
    6.622.415.344 EUR
    Vesti sa Berze
    20.10.2014.
    Izmene i dopune Pravilnika o disciplinskom postupku i disciplinskoj odgovornosti članova Berze i ovlašćenih brokera
    01.10.2014.
    BELEXsentiment za oktobar 2014. godine
    01.10.2014.
    Ukidanje SMS servisa
    Poslednje vesti
    31.10.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Komercijalna banka a.d. , Beograd - KMBN
    31.10.2014.
    Najava dostavljanja Kvartalnog izveštaja za III kvartal 2014. godine 5.11.2014. godine - NIS a.d., Novi Sad - NIIS
    31.10.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Panonka a.d. , Sombor
    31.10.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Pobeda Zara a.d. , Petrovaradin
    31.10.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Pobeda Metalac a.d. , Petrovaradin