Dnevni izveštaj

    01.04.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO11.145.77492.8041.102
    Listing7.568.33663.0171.077
    Prime akcije4.471.66337.2331.058
    Prime obveznice246.3852.0511
    Standard akcije2.850.28823.73318
    Open market3.577.43829.78725
    MTP4.429.75536.88443
    UKUPNO15.575.529129.6881.145
    Cena % Promet
    PRGS2011,117.000
    VDAV3.6005,6318.000
    ALFA23.0003,05184.000
    Cena % Promet
    IMPL800-6,9888.800
    TETO3.700-5,1337.000
    SJPT596-2,4571.538
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost668,84
    Promena2,17
    % 0,33%
    01.04.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD120,1003
    USD/RSD111,3483
    Izvor NBS, 01.04.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 01.04.2015.
    782.109.534.813 RSD
    6.512.136.396 EUR
    Vesti sa Berze
    01.04.2015.
    BELEXsentiment za april 2015. godine
    27.03.2015.
    Uputstvo o postupku i načinu dostavljanja dokumentacije Beogradskoj berzi
    16.03.2015.
    Redovna revizija indeksa BELEX15
    Poslednje vesti
    01.04.2015.
    Javni poziv i ponuda za sticanje sopstvenih akcija - Teko mining Rakovac a.d. , Ledinci
    01.04.2015.
    Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Societe Generale Banka Srbija a.d. , Beograd
    01.04.2015.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Societe Generale Banka Srbija a.d. , Beograd
    01.04.2015.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - PIK Vrbas a.d. , Beograd
    01.04.2015.
    Sazivanje Skupštine akcionara - DDOR Novi Sad a.d. , Novi Sad