Dnevni izveštaj

    01.09.2014. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO13.604.748115.457525
    Listing10.098.72685.703498
    Prime akcije9.429.59980.024492
    Prime obveznice336.8772.8595
    Standard akcije332.2502.8201
    Open market3.506.02229.75427
    MTP394.3603.3476
    UKUPNO13.999.108118.804531
    Cena % Promet
    VZAS3756,237.500
    BIPB303,4529.760
    SJPT6661,992.334.405
    Cena % Promet
    IMPL821-7,7532.840
    GMON2.200-4,5688.000
    MLSU1.530-0,132.255.663
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost632,40
    Promena2,51
    % 0,40%
    01.09.2014. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD117,8341
    USD/RSD89,7578
    Izvor NBS, 01.09.2014.
    Tržišna kapitalizacija - 01.09.2014.
    771.439.251.760 RSD
    6.546.825.170 EUR
    Vesti sa Berze
    01.09.2014.
    BELEXsentiment za septembar 2014. godine
    01.08.2014.
    BELEXsentiment za avgust 2014. godine
    08.07.2014.
    U vezi sa Zahtevom člana Berze INTERCAPITAL SECURITIES a.d. Beograd – Ugovor o market mejkingu zaključen na hartiji Tigar a.d. Pirot, prestaje da važi zaključno sa 30.07.2014. godine.
    Poslednje vesti
    01.09.2014.
    Ažurirani informatori - 01.09.2014
    01.09.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Plastika a.d. , Nova Varoš
    01.09.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Veterinarski zavod Zemun a.d. , Zemun
    01.09.2014.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Krušik Akumulatori a.d. , Valjevo
    01.09.2014.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Napredak a.d. , Velika Plana