Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    29.05.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO8.970.82674.407298
    Listing6.378.91152.909283
    Prime akcije5.882.42648.791277
    Prime obveznice244.0352.0241
    Standard akcije252.4502.0945
    Open market2.591.91521.49815
    MTP5.390.92844.71471
    UKUPNO14.361.754119.122369
    Cena % Promet
    MTLC1.9442,32155.880
    FITO4.4002,0217.600
    TGAS7.0000,66700.000
    Cena % Promet
    IMLK5.050-2,88101.000
    NVBD540-1,82183.600
    AERO1.342-1,32232.313
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost708,57
    Promena-2,54
    % -0,36%
    29.05.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD120,5636
    USD/RSD110,0434
    Izvor NBS, 29.05.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 29.05.2015.
    745.267.814.436 RSD
    6.181.532.523 EUR
    Vesti sa Berze
    14.05.2015.
    Obaveštenje o poslednjem trgovačkom danu za obveznice Republike Srbije serije A2015.
    04.05.2015.
    BELEXsentiment za maj 2015. godine
    14.04.2015.
    Privremena suspenzija aktivnosti Dunav Stockbroker a.d. Beograd kao market mejkera na akcijama - Tigar a.d. , Pirot
    Poslednje vesti
    29.05.2015.
    Ažurirani informatori - 29.05.2015
    29.05.2015.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
    29.05.2015.
    Obaveštenje o nesaglasnim akcionarima - Planinka a.d. , Kuršumlija
    29.05.2015.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Planinka a.d. , Kuršumlija
    29.05.2015.
    Obaveštenje o značajnom učešću - Čačanska banka a.d. , Čačak