Dnevni izveštaj

    02.09.2015. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO46.758.783388.695450
    Listing44.881.013373.086425
    Prime akcije43.379.557360.604421
    Prime obveznice124.3541.0342
    Standard akcije1.377.10211.4482
    Open market1.877.77015.60925
    MTP19.855.300165.05312
    UKUPNO66.614.083553.748462
    Cena % Promet
    ENHL1.0802,5639.681.436
    AERO1.2532,121.306.705
    IMLK4.0000,434.000
    Cena % Promet
    TIGR85-6,593.910
    KMBNPB900-4,9627.000
    DNOS770-3,756.930
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost639,97
    Promena3,67
    % 0,58%
    02.09.2015. 13:01:00Detaljnije
    EUR/RSD120,2968
    USD/RSD106,6461
    Izvor NBS, 02.09.2015.
    Tržišna kapitalizacija - 02.09.2015.
    718.858.531.838 RSD
    5.975.707.848 EUR
    Vesti sa Berze
    01.09.2015.
    BELEXsentiment za septembar 2015. godine
    03.08.2015.
    BELEXsentiment za avgust 2015. godine
    24.07.2015.
    Vanredna revizija indeksa BELEX15
    Poslednje vesti
    02.09.2015.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Medela a.d. , Vrbas
    02.09.2015.
    Poslovne vesti - Metalac a.d. , Gornji Milanovac
    02.09.2015.
    Ažurirani informatori - 02.09.2015
    02.09.2015.
    Mišljenje u vezi sa ponudom za preuzimanje - Niš ekspres a.d., Niš
    02.09.2015.
    Obaveštenje o značajnom učešću - PZP Požarevac a.d. , Požarevac